Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

03/10/2020 10:00

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan Şube Müdürü, Emlak Müdürü/Milli Emlak Müdürü ve Emlak Müdür Yardımcısı/Milli Emlak Müdür Yardımcısı kadroları için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümlerine göre görevde yükselme sınavı yapılacağı 23/12/2019 - 13/01/2020 tarihlerinde duyurulmuştur.

Görevde Yükselme Sınavına, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri uyarınca halen Çevre ve Şehircilik Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı kadrolarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine tabi olarak görev yapmakta olan personel başvurabilecektir.

Görevde yükselme sınavına tabi olarak atanacaklarda aranacak şartlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 7'inci ve 8'inci maddelerinde sıralanmıştır.

Ankara Üniversitesi ile yapılan protokol kapsamında söz konusu görevde yükselme sınavının, 03.10.2020 tarihinde Ankara'da yapılması kararlaştırılmıştır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İdari Şube Müdürlüğü Sınavı

Lütfen sınav içeriğinizi seçin

Tümü paketine çıkmış sorular, özgün sorulardan sınırsız rastgele soru çözümü ve 10 adet deneme sınavı dahildir.

Fiyatlara KDV Dahildir.
Özgün Sorular
Destek
Güvenli Alışveriş