GYS Platformu Nedir?

Memurlar.net görevde yükselme platformu bir uzaktan öğretim platformudur. Bu platformda, sınavlar bazında sorular ve ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Ayrıca gireceğiniz sınavlarla uyumlu deneme sınavları yapılmaktadır. Tüm sorular çevrimiçi (online) yani internet üzerinden çözülmektedir.

Bu platformdaki üyeliğiniz için bir basılı kitap veya video materyali sunulmamakta, konu ya da ders anlatımları bulunmamaktadır. Platformun amacı benzer soruları çözerek konuları öğretebilmek ve pratik bir şekilde sınav başarısı sağlayabilmektir.

Daha önce gerçekleşen sınavlarda, platform sorularının niteliği ve sınav sorularına benzerliği test edilmiş ve başarılı sonuçlar yakalanmıştır. Ayrıntı için bakınız. https://sinav.memurlar.net/haberler/default.aspx

Platformun kullanımı çok kolaydır. Masaüstü veya mobil cep telefonunuzdan sinav.memurlar.net adresine giderek, "Hesabım" https://sinav.memurlar.net/hesap/ bölümünden satın aldığınız paketi kolaylıkla ve hızla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketinizdeki soruları, ister konular bazında (örneğin sadece 657 sorularını) isterseniz tüm konulardan rastgele olacak şekilde ya da deneme sınavları şeklinde çözebilirsiniz.

Alınan tüm paketler yazılı sınav tarihine kadar geçerli olup, sınavın ertelenmesi halinde, paketi satın alanların hakları yeni sınav tarihine kadar uzatılmaktadır.