Karadeniz Teknik Üniversitesi

17/02/2021 10:00

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından 2 Kasım 2020 tarihinde yapılan duyuruyla Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı yapılacağı ilan edilmiştir. Süreçle ilgili duyurular http://www.ktu.edu.tr adresinden takip edilmektedir.

Duyuruda ilan edilen yazılı sınav 17 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

NOT 1: Bu paket, şube müdürlüğü ayniyat saymanlığı ve sivil savunma uzmanlığına yönelik yarım pakettir. Örneğin şube müdürlüğü özelinde; "İç Kontrol, Kamu İç Kontrol Standartları", "İç Kontrol ve Ön Mali Kontrole İlişkin Usul ve Esaslar", "Karadeniz Teknik Üniversitesi Ön Lisans Ve Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliği", "Karadeniz Teknik Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Yönetmeliği" bu pakette yer almamaktadır.

NOT 2: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu başlıklar, kısımlar ve bölümlerden oluşmaktadır. Buna uygun olarak başlık ve kısımlardan ayrı sorular kullanıcıya sunulmaktadır. Ancak soruları bölüm alt başlıklarına ayırmak öğrenim açısından verimli bir yöntem olmayıp ayrıca kanunun ruhunun anlaşılması için de doğru yaklaşım değildir. Maddelerin birbirleriyle bağlantılarının da anlaşılabilmesi adına birbiriyle bağlantılı bölümlerden de sorular gelmektedir.

Sınav ilanına ulaşmak için tıklayınız.

Karadeniz Teknik Üniversitesi GYS (Yarım Paket- Şube Müdür dahil tüm unvanlar)

Lütfen sınav içeriğinizi seçin

Tümü paketine çıkmış sorular, özgün sorulardan sınırsız rastgele soru çözümü ve 10 adet deneme sınavı dahildir.

Fiyatlara KDV Dahildir.
Özgün Sorular
Destek
Güvenli Alışveriş